Kontaktuppgifter:

Här nedan ser du en karta hur du hittar till oss.
Vill du att vi ska kontakta dig så skickar du antingen ett mail till info@rmaskin.se eller kontaktar någon specifik medarbetare enligt kontaktuppgifterna längre ned på denna sida.

Vill du ringa oss gör du det på 0224-91270.

Våra öppettider: 07:00-16:00 
            Frukost 09:00-09:20
              Lunch 12:00-12:30
                 Fika 14:30-14:40
Vi stänger inte dörren under frukost, lunch eller fika så du är välkommen in att ta en kaffe medan du väntar!

Menu

Anders Larsson

VD/Försäljning

anders@rmaskin.se

Torgny Larsson

Försäljning/Verkstad

Peter Engvall

Försäljning Söderberg & Haak

Tel: 0706376888

E-post: peter.engvall@sodhaak.se

Benny Andersson

Verkstadschef

benny@rmaskin.se

Simon Pettersson

Tekniker

simon@rmaskin.se

Adam Eriksson

Verkstad

Tim Gunnarsson

Tekniker

Jonathan Boman

Tekniker

Johan Fröjd

Tekniker

Stefan Lundell

Tekniker

Mauri Kinnunen

Reservdelssäljare

mauri@rmaskin.se

Daniel Jönsson

Reservdelssäljare

daniel@rmaskin.se